Děkujeme všem co nás podporují!

Jako nezisková organizace, která funguje na dobrovolnické podpoře, jsme rádi za jakýkoliv příspěvek či pomoc.

Proto chceme velmi poděkovat za náklonost a výpomoc při organizaci a pořádání našich letních dětských táborů SPOLU všem, kteří, nám přispívají pravidelně i těm, co nám pomohli jednorázově.

Patří jim nejen velký dík LDT SPOLU, ale také vděčnost všech "našich" táborových dětí.

SCREWS & WIRE Libčice a.s.

Společnost SCREWS & WIRE Libčice a.s. (dříve Šroubárna Libčice) je tradiční a renomovaný evropský výrobce spojovacích součástí a taženého drátu. Podporuje naše tábory již několik let.

 Modrá Pyramida

Společnost Modrá pyramida nabízí finanční poradenství v oblasti úvěrů na bydlení, spoření, investic a každodenního bankovnictví a pojištění. Společnost věnovala v roce 2016 dětem hodnotné ceny.

Al-Namura, spol. s.r.o.

Společnost Al-Namura, spol. s.r.o. dovozce a distributor nápojů premiových značek, věnovala dětem pro rok 2016 dárkové předměty.

Dumrealit.cz PROGRES

Společnost Dumrealit.cz PROGRES je realitní partnerská síť zprostředkovávající prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí, věnovala v roce 2016 dětem hodnotné ceny.

Jaderný ústav Řež

Jaderný ústav Řež věnoval v roce 2016 dětem hodnotné ceny.

Sechéron

Společnost Sechéron je celosvětovým dodovatelem bezpečnostních komponent a systémů pro železniční průmysl a průmyslová odvětví vyrábějící vysoce výkonné elektronicé zařízení. Společnost věnovala v roce 2016 dětem hodnotné ceny.

Děkujeme!