Letní tábor 2020 bude! Bez řady opatření to nepůjde

Koronavirus si vyžádal tvrdší hygienická opatření ve všech oblastech našeho života a tábory nebudou výjimkou.

Protože je dne Den dětí, rádi bychom našim táborníkům také věnovali menší dárek a tím je dobrá zpráva, že letošní tábor bude! 🙂

Snažili jsme se ze všech sil, abychom tábor zachránili, a všechno napovídá tomu, že se podařilo. Neobejdeme se bez určitých omezení a nových podmínek.

Nařízení vlády jsou přísná, proto i my musíme být přísnější.

 1. Cesta do a z tábora. Chceme se vyvarovat hromadné dopravy, proto musíme upravit formu příjezdu i odjezdu z tábora. Budeme potřebovat, aby jste jednotlivé táborníky dovezli přímo na místo konání letošního tábora. Tedy do tábořiště v Puchverku (Sušice) v den nástupu po 16 hodině. Samozřejmě se můžete domluvit mezi sebou a dopravit jedním autem více dětí najednou.
 2. Tábor bude o jeden den kratší. Z důvodu úklidu a dezinfekce tábořiště mezi jednotlivými turnusy musíme tábor ukončit o den dříve. Bude tedy třeba vyzvednout si táborníky už 31.7. 2020 kdykoliv v odpoledních nebo večerních hodinách.
 3. Potvrzení od lékaře musí být s letošním datumem. Nejlépe co nejčerstvější. Potvrzení od lékaře vždy platilo dva roky, ale kvůli mimořádné situaci se tato vyhláška změnila a my potřebujeme nutné potvrzení s letošním datumem.
 4. Samozřejmostí je bezinfekčnost!!! Formulář „COVID 19“, který musí být podepsán v DEN NÁSTUPU společně s bezinfekčností najdou všichni přihlášení v e-mailu. Je součástí nové verze závazné přihlášky. Nepřišel vám e-mailem? Nevadí, stáhněte si jej zde na webu nebo na stránce letošního tábora v části přihlášek. Velmi důležité je mít uvedeno datum 18.7.2020!!! (ručně napsané).

  Stáhnout „covid“ verzi přihlášky
 5. Nově s sebou dětem zabalte:
  • Roušku (nejlépe 3ks jednorázových).
  • Dezinfekci.
  • 1 ešus (stačí velký) a víko s příborem označené iniciály!!!
  • Nově vás poprosíme o pouzdro na příbor (např. látkový pytlíček), který se dá zavěsit společně s ešusem na vlastní věšáček a my budeme mít přehled, komu který příbor patří.
  • Je nutnost mít pod sebou na posteli prostěradlo nebo deku, spacák nestačí (nařízení hygieny).

Chápeme, že změny jsou pro některý z vás překážkou, ale věřte, že všechno jsme několikrát zvažovali. Pro bezpečnost vašich dětí a zároveň pro klidný průběh tábora jsou veškerá opatření zásadní.

Veškeré tyto informace půjdou na všechny táborníky e-mailem. Opět Váš žádáme o zpětnou vazbu, zda pošlete i za těchto podmínek děti na tábor.

Prosíme vás o potvrzení do 8.6.2020 a pokud jste tak již neučinili, následné provedení platby za celý táborový pobyt.
V případě, že jste již uhradili zálohu, tak samozřejmě pouze doplacení celkové částky tábora.

Děkujeme,
vedoucí tábora SPOLU